kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Bublinkové obálky 20x27,5cm D14 | |
| Cena bez DPH |
0,28 €
0,37 € |
| Cena s DPH |
0,34 €
0,46 € |
| Ušetríte | 32% / 0,11 € |
| Dostupnosť | Skladom |
| Parametre | |
| Značka | Economy |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | biela |
| Formát | 18x26,5 cm |
| Lepenie | samolepiace |
| Okienko | nie |
| Vnútorný rozmer (š x v) | 18 x 26,5 cm |
| Vonkajší rozmer (š x v) | 20 x 27,5 cm |
|
|
Spisové spony Herlitz 26mm 100ks farebné
|
1× |
1,49 € |
|
|
Taška B4 Herlitz s X dnom a odtrhávacou páskou 250 x 353 mm 130g hnedá 25ks
|
1× |
12,19 € |
| Spolu bez DPH | 13,67 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
