kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Prídavný stôl Lenza Wels, 110x76,2x70cm, kovové nohy - driftwood | |
| Cena bez DPH | 234,96 € |
| Cena s DPH | 289,00 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Lenza |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 700 mm |
| Farba | driftwood |
| Výška | 762 mm |
| Šírka | 1100 mm |
|
|
Post-it index silný zalomený klasické farby
|
1× |
7,72 € |
| Spolu bez DPH | 7,72 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
