kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Policová skriňa Strong, zámok, 80x192x40 cm, orech/orech | |
| Cena bez DPH | 520,40 € |
| Cena s DPH | 640,09 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 40 cm |
| Farba | orech/orech |
| Výška | 192 cm |
| Počet políc | 4 |
| Typ dverí | 2x plné a 2x presklené |
| Typ skrine | policová |
| Uzamykanie | na kľúč |
| Varianta | rovná |
| Šírka | 80 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Domestos 3 in1 WC blok závesný tuhý Oceán 35 g
|
1× |
2,11 € |
|
|
Obal U na dokumenty závesný Karton PP 140mic
|
1× |
74,38 € |
|
|
Toaletný papier 3-vrstv. TORK Jumbo mini extra jemný biely T2 (12ks)
6 g
|
1× |
78,85 € |
|
|
Ariel prací gél 40PD Color
2 g
|
1× |
10,83 € |
| Spolu bez DPH | 166,18 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
