kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Prídavná skriňa k stolu Hobis, 80x75,5x40 cm, jelša | |
| Cena bez DPH | 173,20 € |
| Cena s DPH | 213,04 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 40 cm |
| Farba | jelša |
| Výška | 75.5 cm |
| Počet políc | 1 |
| Šírka | 80 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Náhradná poduška Colop E/40 čierna
|
1× |
4,46 € |
|
|
Taška B4 s X dnom a odtrhávacou páskou 250 x 354 mm biela 140g
|
1× |
0,39 € |
|
|
Záznam o prevádzke stroja, A5, číslovaný, 100 listov
|
1× |
4,87 € |
|
|
Plastové hrebene GBC 21R 19mm čierne
|
1× |
25,20 € |
| Spolu bez DPH | 34,93 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
