kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Odkladacia stena Hobis so zrkadlom, 185 cm, sivá | |
| Cena bez DPH | 140,40 € |
| Cena s DPH | 172,69 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 12 cm |
| Farba | sivá |
| Výška | 185 cm |
| Materiál | lamino |
| Počet políc | 2 |
| Šírka | 40 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Kopírovací papier Data Copy Everyday A3, 80g
5 g
|
1× |
13,33 € |
|
|
Záznam o prevádzke stroja A5, 100 listov, samoprepis, číslovaný
|
1× |
6,09 € |
| Spolu bez DPH | 19,42 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
