kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Bublinkové obálky recyklované SUMO 36,5x47cm hnedé | |
| Cena bez DPH | 1,37 € |
| Cena s DPH | 1,69 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Skladom |
| Parametre | |
| Značka | |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | hnedá |
| Formát | 36,5 × 47 cm |
| Lepenie | samolepiace |
| Okienko | nie |
| Vnútorný rozmer (š x v) | 34,5 × 47 cm |
| Vonkajší rozmer (š x v) | 36,5 × 47 cm |
|
|
Poštové obálky C4 s páskou, do VR OD biele, 250 ks Doposielať
5 g
|
1× |
57,72 € |
| Spolu bez DPH | 57,72 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
