kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Termo páska 57/40/12 mm, 48g | |
| Cena bez DPH | 0,66 € |
| Cena s DPH | 0,81 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Skladom |
| Parametre | |
| Značka | |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Dutinka | 12 mm |
| Gramáž | 48 g/m2 |
| Návin | 18 metrov |
| Priemer | 40 mm |
| Šírka | 57 mm |
|
|
Pracovný stôl Motion Ergo, ZO, 2S, 120x70,5-120,5x90 cm, sivá/sivá
49 g
|
1× |
776,00 € |
|
|
Kopírovací papier Steinbeis №1recyklovaný A4, 80g CIE 55
2 g
|
1× |
4,41 € |
| Spolu bez DPH | 780,41 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
