kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Termo páska 80/60/12 mm, 48g papier, 40m | |
| Cena bez DPH | 0,97 € |
| Cena s DPH | 1,19 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Skladom |
| Parametre | |
| Značka | |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Dutinka | 12 mm |
| Gramáž | 48 g/m2 |
| Priemer | 60 mm |
| Šírka | 80 mm |
|
|
Čaj TEEKANNE World Of Fruits Italian Lemon HB 20 x 2g
|
1× |
3,18 € |
| Spolu bez DPH | 3,18 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
