kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Plotrové role, 297mm/50m/50mm, 80g | |
| Cena bez DPH | 10,15 € |
| Cena s DPH | 12,48 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Skladom |
| Parametre | |
| Značka | |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Šírka | 297 mm |
| Dutinka | 50 mm |
| Návin | 50 metrov |
| Gramáž | 80 g/m2 |
|
|
Liner Centropen Elite 4721 čierny
|
1× |
0,71 € |
| Spolu bez DPH | 0,71 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
