kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Plotrové role, 841mm/50m/50mm, 90g | |
| Cena bez DPH | 43,89 € |
| Cena s DPH | 53,98 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Dutinka | 50 mm |
| Návin | 50 metrov |
| Šírka | 841 mm |
| Gramáž | 90 g/m2 |
| Značka | Krpa |
|
|
Džús Happy Day Multivitamín 100% 1 ℓ
1 g
|
1× |
3,13 € |
|
|
Zvýrazňovač Centropen 8542 Flexi žltý
|
1× |
0,77 € |
| Spolu bez DPH | 3,90 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
