kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Plotrové role, 914mm/50m/50mm, 80g | |
| Cena bez DPH | 28,45 € |
| Cena s DPH | 34,99 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Skladom |
| Parametre | |
| Značka | |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Dutinka | 50 mm |
| Návin | 50 metrov |
| Gramáž | 80 g/m2 |
| Šírka | 914 mm |
|
|
Plánovacia tabuľa PROFESSIONAL 100x150 cm
22 g
|
1× |
324,39 € |
|
|
Pracovný stôl RUN, ZO, 3S, 140x64,5-130,5x80 cm, dub/biela
50 g
|
1× |
422,00 € |
| Spolu bez DPH | 746,39 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
