kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Pevná polica do rolet. skrine Strong, 80 cm, agát | |
| Cena bez DPH | 17,90 € |
| Cena s DPH | 22,02 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 34 cm |
| Farba | agát |
| Výška | 2.5 cm |
| Materiál | lamino |
| Šírka | 67 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Roller gélový BIC Gelocity červený
|
1× |
2,11 € |
|
|
Blok poznámkový Notes A4 80 listov linajkový
|
1× |
3,08 € |
|
|
Dierovačka Laco L300 modrá
|
1× |
3,80 € |
|
|
Dierovačka Laco L303
|
1× |
2,80 € |
| Spolu bez DPH | 11,79 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
