kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Skrinka policová Strong, 80x76,8x40 cm, dub/sivá | |
| Cena bez DPH | 356,30 € |
| Cena s DPH | 438,25 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 40 cm |
| Farba | dub/sivá |
| Výška | 76.8 cm |
| Počet políc | 1 |
| Rozmery | |
| Typ dverí | roletové |
| Typ skrine | policová |
| Uzamykanie | na kľúč |
| Varianta | pravá |
| Šírka | 80 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Policová skriňa Lenza Wels, 79,8x196,5x42,5cm, presklené dvere, driftwood/sivá
65 g
|
1× |
706,50 € |
|
|
Liquid Positive Hop Water - Granátové jablko (balenie po 4 ks , 24ks) 330 ml
|
1× |
1,62 € |
| Spolu bez DPH | 708,12 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
