kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Policová skriňa Drive, 80x111x42 cm, buk/sivá | |
| Cena bez DPH | 191,40 € |
| Cena s DPH | 235,42 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 42 cm |
| Farba | buk/sivá |
| Výška | 111 cm |
| Počet políc | 2 |
| Typ dverí | 2x plné |
| Typ skrine | policová |
| Varianta | rovná |
| Šírka | 80 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Opierka hlavy P1 výškovo nastaviteľná (pre Calypso Grand a XL)
1 g
|
1× |
19,99 € |
|
|
Toner OKI 44992402 pre B401/MB441/MB451 (2.500 str.)
|
1× |
80,49 € |
|
|
REAL gél chlorax 650 g
|
1× |
2,84 € |
| Spolu bez DPH | 103,32 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
