kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Policová skriňa P Strong, 80x192x40 cm, biela/biela | |
| Cena bez DPH | 658,80 € |
| Cena s DPH | 810,32 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 40 cm |
| Farba | biela/biela |
| Výška | 192 cm |
| Počet políc | 4 |
| Typ dverí | plné |
| Typ skrine | policová rohová |
| Varianta | pravá |
| Šírka | 80 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Lepiaca páska Scotch Magic neviditeľná popisovateľná 19 mm x 33 m v krabičke 12+2 zdarma
|
1× |
41,66 € |
| Spolu bez DPH | 41,66 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
