kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Policová skriňa Strong, L, horná, 40x115,2x40 cm, čerešňa/čerešňa | |
| Cena bez DPH | 219,50 € |
| Cena s DPH | 269,99 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 40 cm |
| Farba | čerešňa/čerešňa |
| Výška | 115.2 cm |
| Počet políc | 2 |
| Typ dverí | presklené v ráme |
| Typ skrine | policová horná |
| Varianta | ľavá |
| Šírka | 40 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Rektifikačné nožičky, plastové, 27-47 mm, 4 ks
|
3× |
31,20 € |
| Spolu bez DPH | 31,20 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
