kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Policová skriňa Strong P, 120x115,2x40 cm, sivá/biela | |
| Cena bez DPH | 637,70 € |
| Cena s DPH | 784,37 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 40 cm |
| Farba | sivá/biela |
| Výška | 115.2 cm |
| Počet políc | 2 |
| Typ dverí | roletové |
| Typ skrine | policová |
| Uzamykanie | na kľúč |
| Varianta | pravá |
| Šírka | 120 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Kopírovací papier IQ premium A4, 80g
2 g
|
1× |
7,33 € |
|
|
Korekčný roller Pelikan Blanco mini 4,2mm x 6m
|
1× |
2,43 € |
|
|
Odkladač Durable ECO sivý
|
1× |
4,46 € |
|
|
Guľôčkové pero Parker Urban Metro Metallic CT
|
1× |
51,21 € |
|
|
Káblový organizér vodorovný, kovový, farba sivá, 53 x 8,2 x 11 cm
2 g
|
1× |
32,50 € |
|
|
Vrecia DONAU ECO strong, 240 ℓ, 70 mic 5 ks, čierne, LDPE
|
1× |
2,67 € |
| Spolu bez DPH | 100,61 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
