kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Priečkový paraván Akustik, 60x156,5 cm, modrý | |
| Cena bez DPH | 314,20 € |
| Cena s DPH | 386,47 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 4 cm |
| Farba | modrá |
| Výška | 156.5 cm |
| Konštrukcia | s rámom |
| Materiál | akustická pena |
| Ostatné špecifikácie | priečkový stredový |
| Šírka | 60 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Hubka na riad tvarovaná Cedric 3 kusy
|
1× |
1,05 € |
|
|
Hubka na riad tvarovaná farebná 10 kusov
|
1× |
1,86 € |
|
|
Bref Power Aktiv WC závesný blok tuhý 3 x 50 g Oceán
|
1× |
4,87 € |
|
|
Rukavice pletené, bezšvové, polyester. Bunting Black Evolution, veľ. 11/XXL
|
1× |
0,54 € |
|
|
Rukavice pracovné, kombinované Pelican Blue, veľ. 11/XXL
|
1× |
1,94 € |
|
|
Rukavice pletené, bezšvové, polyester Bunting Black Evolution, veľ. 10/XL
|
1× |
0,54 € |
| Spolu bez DPH | 10,80 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
