kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Pracovný stôl Motion Ergo, PO, 2S, 140x70,5-120,5x90 cm, orech/biela | |
| Cena bez DPH | 823,00 € |
| Cena s DPH | 1 012,29 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 90 cm |
| Farba | orech/biela |
| Výška | 70,5 - 120,5 cm |
| Ovládanie | pamäťové |
| Typ stola | elektrický polohovateľný |
| Varianta | rovná |
| Šírka | 140 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Lepiaca páska Scotch Magic neviditeľná popisovateľná 19 mm x 33 m v krabičke 12+2 zdarma
|
1× |
41,66 € |
| Spolu bez DPH | 41,66 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
