kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Pracovný stôl Motion, PO, 2S, 120x70,5-120,5x80 cm, biela/biela | |
| Cena bez DPH | 795,50 € |
| Cena s DPH | 978,47 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 80 cm |
| Farba | biela/biela |
| Výška | 70,5 - 120,5 cm |
| Ovládanie | pamäťové |
| Typ stola | elektrický polohovateľný |
| Varianta | rovná |
| Šírka | 120 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Stolová nadstavba Hobis, 180x30x24 cm, agát
20 g
|
1× |
138,30 € |
|
|
Sudová doska Hobis, 200 cm, čerešňa
34 g
|
1× |
167,60 € |
|
|
Sokel ku skriniam Strong, 80x5x36 cm, dub
14 g
|
1× |
18,10 € |
| Spolu bez DPH | 324,00 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
