kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Pracovný stôl Motion, PO, 3S, 120x61 - 128x80 cm, čerešňa/sivá | |
| Cena bez DPH | 923,80 € |
| Cena s DPH | 1 136,27 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 80 cm |
| Farba | čerešňa/sivá |
| Výška | 60,5 - 129,5 cm |
| Dĺžka | 120 cm |
| Ovládanie | pamäťové |
| Typ stola | elektrický polohovateľný |
| Varianta | rovná |
| Šírka | 120 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Magnetický C-profil 200x40mm
|
1× |
12,19 € |
| Spolu bez DPH | 12,19 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
