kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Pracovný stôl Uni k pozdĺ. reťazeniu, 140x75,5x60 cm, biela/biela | |
| Cena bez DPH | 193,20 € |
| Cena s DPH | 237,64 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 60 cm |
| Farba | biela/biela |
| Výška | 75.5 cm |
| Typ stola | pracovný |
| Varianta | pozdĺžne reťazenie |
| Šírka | 140 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
