kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Pracovný stôl Uni, reťaziaci, 120x75,5x80 cm, jelša/sivá | |
| Cena bez DPH | 200,80 € |
| Cena s DPH | 246,98 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 80 cm |
| Farba | jelša/sivá |
| Výška | 75.5 cm |
| Typ stola | pracovný |
| Varianta | kolmé reťazenie |
| Šírka | 120 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Zvýrazňovač Centropen 8722 modrý
|
1× |
0,89 € |
| Spolu bez DPH | 0,89 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
