kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Pracovný stôl Uni, zdvojený, 180x75,5x160 cm, dub/sivá | |
| Cena bez DPH | 491,80 € |
| Cena s DPH | 604,91 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 160 cm |
| Farba | dub/sivá |
| Výška | 75.5 cm |
| Typ stola | pracovný |
| Varianta | zdvojená |
| Šírka | 180 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Stolová kartotéka A4 HAN 954 sivá
2 g
|
1× |
35,76 € |
|
|
Baliaca lepiaca páska 48mm x 66m zelená
|
1× |
1,54 € |
|
|
JAR Extra+ na riad 450 ml Citrón
|
1× |
3,16 € |
|
|
Nálepky zvieratá č.2
|
1× |
5,11 € |
| Spolu bez DPH | 45,57 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
