kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Pracovný stôl Uni, zdvojený, 120x75,5x160 cm, čerešňa/biela | |
| Cena bez DPH | 418,40 € |
| Cena s DPH | 514,63 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 160 cm |
| Farba | čerešňa/biela |
| Výška | 75.5 cm |
| Typ stola | pracovný |
| Varianta | zdvojená |
| Šírka | 120 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Kancelárska stolička CALYPSO GRAND BP červená
13 g
|
1× |
165,83 € |
|
|
Toner OKI 44469705 magenta (2.000 str.) pre C310/C330/C510/C530/MC351/MC361/MC561
|
1× |
96,75 € |
|
|
Toner Samsung CLT-M4072S pre CLP 320/325/ CLX3185 magenta (1.000 str.)
|
1× |
50,40 € |
|
|
Alternatívny toner pre HP CF213A magenta 131A
|
1× |
25,60 € |
| Spolu bez DPH | 338,58 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
