Sanytol dezinfekčný čistič na podlahy a plochy 1 l eukalyptus

Dostupnosť
Skladom
7,08 €
8,50 € s DPH
Merná jednotka: ks (ks)

Univerzálny čistič na podlahy a veľké plochy značky Sanytol vám zaistí hygienicky čistú domácnosť. Tento prípravok ponúka hneď trojaký účinok - bakteriálny, fungicídny a virucidný, vďaka čomu dokonale čistí, dezinfikuje a odmasťuje všetky potrebné plochy. Spoľahlivo zničí 99,9 % baktérií a vírusov, navyše vašu domácnosť prevonia sviežou vôňou eukalyptu.
Vlastnosti:
odstraňuje 99,9 % baktérií, vírusov a plesní, bez chlóru, na všetky povrchy, biologicky odbúrateľný, nespôsobuje škvrny.
Objem 1 liter.

Upozornenie: Tento chemický prípravok je nebezpečný.

Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.

 

Bezpečnostné informácie

Pred použitím čítajte priložené pokyny. Uchovávajte mimo dosah detí. Škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. Pri zdravotných problémoch po požití volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM 02/54774166 - 24 h. denne. Pokožka - postihnuté miesto umyte mydlom a vodou a ošetrite vhodnými reparačnými prostriedkami. Oči - vyberte kontaktné šošovky a premyvajte čistou tečúcou vodou po dobu asi 15 minút. Ak potiaže pretrvávajú vyhľadajte lekára.

 

Dodržiavanie predpisov

Povrchovo aktívna(e) látka(y) obsiahnutá(é) v tomto prípravku je (sú) v súlade s kritériami biodegradability podľa Smernice (EÚ) No.648/2004. Údaje potvrdzujúce toto prehlásenie sú k dispozícii kompetentným inštitúciám členských štátov Únie na ich priamu žiadosť, alebo na žiadosť výrobcu detergentu. Výstražné upozornenia (CLP) : H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkamiBezpečnostné upozornenia (CLP) : P101 - Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobkuP102 - Uchovávajte mimo dosahu detíP301+ P312 - PO POŽITÍ: ak máte zdravotné problémy, okamžite volajte NÁRODNÉTOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM alebo lekára, tel. 02-547 741 66 (24h denne)P501C - Zneškodnite tento materiál a jeho obal v mieste zberu nebezpečného alebošpeciálneho odpaduObsahuje: Biocídne aktívne látky (TP2/AL): 0,5% chloridu Didecyldimethylammonium

 

Výrobca

AC MARCA, Barcelona, Španielsko

 

Zloženie produktu

Obsahuje <5% neiónovej povrchovo aktívnej látky, <5% katiónovej povrchovo aktívnej látky. Ostatné: parfum a dezinfekčné prostriedky.

 

Krajina pôvodu

EU

 

Návod na použitie

Veľké plochy - 2 viečka do 4 l. vody, WC a sanitárne zariadenia - priamo naniesť 2 viečka neriedeného prípravku, plastové a porcelánové predmety - priamo na hubku alebo kartáčik. Neoplachujte. Plochy, ktoré su v kontakte s potravinymi opláchnite pitnou vodou.

 

Dátum minimálnej trvanlivosti spotreby

Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.

Značka Sanytol
Množstvo v balení 1 KS
Hmotnosť kilogram
Objem 1000 ml
Použitie na podlahy a plochy
Vôňa eukalyptus
Dezinfekcia áno

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Centrálny sklad HY772416 42