kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Šatníková skriňa Strong, dvojbodový zámok, 80x192x40 cm, buk/buk | |
| Cena bez DPH | 426,40 € |
| Cena s DPH | 524,47 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 40 cm |
| Farba | buk/buk |
| Výška | 192 cm |
| Počet políc | 1 |
| Typ dverí | 2x plné |
| Typ skrine | šatníková policová |
| Uzamykanie | na kľúč |
| Varianta | rovná |
| Šírka | 80 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Pracovný stôl Uni, zdvojený, 160x75,5x160 cm, agát/sivá
|
1× |
468,40 € |
| Spolu bez DPH | 468,40 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
