Savo Originál dezinfekčný prostriedok 4kg

Dostupnosť
Skladom
12,91 €
15,49 € s DPH
Merná jednotka: ks (ks)

SAVO Original spoľahlivo likviduje choroboplodné zárodky, baktérie a vírusy (vrátane HIV a HBV), riasy a nižšie huby, odstraňuje pachy. Vyniká dlhou záručnou lehotou a unikátnou ekologickou hodnotou, pre ktorú je schválený i pre dezinfekciu vody v bazénoch a ako jediný i pre pitnú vodu v studniach. Slúži k čisteniu a dezinfekciu podláh, nábytku, kuchynského a hygienického náčinia. Objem 4 kg.
Zloženie:
chlornan sodný 4,7 g / 100 g, menej než 5 % bieliaceho činidla na báze chloru (chlornan sodný).

Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.

 

Bezpečnostné informácie

Spôsobuje vážne poleptanie kože a očí. Veľmi toxický pre vodné organizmy.Toxický pre vodné oranizmy, s dlhodobými účinkami.Môže byť korézne pre kovy. Pozor! Nepoužívajte spolu s inými výrobkami.Môžu sa uvoľňovať nebezpečné plyny (chlór). Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte v pôvodnom obale. Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranu tváre. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia.
PO POŽITÍ: Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/ lekára. Vypláchnite ústa, NEVYVOLÁVATE zvracanie. Pri kontakte s pokožkou (ALEBO VLASMI): Vyzlečte všetky kontaminované často odevu. Pokožku ihneď opláchnite vodou (alebo sprchou). PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujite vo vyplachovaní. Zozbierajte uniknutý produkt.Zneškodnite nádobu v súlade s platnou legislatívou, umiestnite prázdnu nádobu do komunálneho odpadu. Obsahuje chlóran sodný, hydroxid sodný.

Značka Savo
Množstvo v balení 1 KS
Objem 4000 ml
Použitie na vodu a povrchy
Dezinfekcia áno

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Centrálny sklad HY390486 75