kancelaria@kancelaria-ba.sk
pri objednávke cez e-shop
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Plotrové role, 610mm/50m/50mm, 90g | |
| Cena bez DPH | 12,59 € |
| Cena s DPH | 15,49 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Skladom |
| Parametre | |
| Značka | Smartline |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Dutinka | 50 mm |
| Gramáž | 90 g/m2 |
| Návin | 50 metrov |
| Šírka | 610 mm |
|
|
Batéria Energizer Alkaline Power 9V
|
1× |
4,30 € |
|
|
Kartónový rozraďovač HIT OFFICE Ekonomic úzky oranžový
|
1× |
5,52 € |
|
|
Kopírovací papier Multilaser A4, 80g
2 g
|
1× |
4,83 € |
| Spolu bez DPH | 14,65 € | ||
|---|---|---|---|
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.
